W powiecie oświęcimski awans Niwy i Bulowic

10 sierpnia 2015

Na stadionie LKS Osiek w Turnieju Powiatu oświęcimskiego awans do subregionu zapewniły sobie drużyny LKS Niwa z Nowe Wsi oraz LKS-u Bulowice. Drużyny te spotkały się już w rywalizacji grupowej i pierwszy mecz tych zespołów zakończył się zwycięstwem zespołu z Nowej Wsi w stosunku 2:0. Najsłabszym zespołem tej grupy był Sygnał z Włosienicy przegrywając zarówno z Niwą 0:4 jak i Bulowicami 0:3.

W grupie drugiej Zatorzanka po wygranych ze Strumieniem z Polanki Wielkiej 1:0 i Przeciszovią Przeciszów 2:0 pewnie awansowała do najlepszej czwórki turnieju. Do nich dołączyli piłkarze Przeciszovii po zwycięstwie nad Strumieniem 4:2.

Półfinały okazały się pomyślne dla obu zespołów z grupy I, tak więc finał to powtórka meczu grupowego. I tym razem swą wyższość udokumentowali futboliści Niwy wygrywając 3:0. Oba zespoły awansowały do subregionu. W meczach o kolejne miejsca Zatorzanka 4:0 pokonała Przeciszovię zajmując III miejsce. Strumień Polanka Wielka 5:1 wygrała z Sygnałem Włosienica zajmując piąte miejsce.