Małopolski finał III edycji Swoszowice 22.08.2015

SWOSZOWICE01
24 sierpnia 2015

logo_WM cropped-logo.png logo_LZS

Komunikat końcowy Turnieju

Grupa A

 

Prądnik Sułoszowa Tuchovia Tuchów 1:0
Beskid Andrychów Watra Zawoja 1:0
Górnik Libiąż Tuchovia Tuchów 2:0
Prądnik Sułoszowa Beskid Andrychów 1:3
Prądnik Sułoszowa Górnik Libiąż 1:0
Watra Zawoja Tuchovia Tuchów 7:0
Tuchovia Tuchów Beskid Andrychów 1:2
Watra Zawoja Górnik Libiąż 3:2
Prądnik Sułoszowa Watra Zawoja 3:1
Beskid Andrychów Górnik Libiąż 1:0

 

Tabela

1. Beskid Andrychów 4 12 7 ? 2
2. Prądnik Sułoszowa 4 9 6 ? 4
3. Watra Zawoja 4 6 11 ? 6
4.Górnik Libiąż 4 3 4 ? 5
5.Tuchovia Tuchów 4 0 1 ? 12

 

Grupa B

AP Gołcza Grybovia Grybów 3:0
LZS Olesno Grybovia Grybów 1:1
Zyndram Łącko Wisła Czarny Dunajec 1:2
AP Gołcza Zyndram Łącko 0:1
Wisła Czarny Dunajec Grybovia Grybów 0:4
AP Gołcza LZS Olesno 4:0
Grybovia Grybów Zyndram Łącko 2:1
Wisła Czarny Dunajec LZS Olesno 2:3
AP Gołcza Wisła Czarny Dunajec 7:0
Zyndram Łącko LZS Olesno 2:3

 

Tabela

1. AP Gołcza 4 9 14 ? 1
2. Grybovia Grybów 4 7 7 ? 5
3. LZS Olesno 4 7 7 ? 9
4.Wisła Czarny Dunajec 4 3 4 ? 15
5.Zyndram Łącko 4 3 5 ? 7

Mecz o miejsca IX ? X

 

Tuchovia Tuchów Zyndram Łącko 2:5

 

Mecze o miejsca V ? VIII

 

Watra Zawoja Wisła Czarny Dunajec 1:0
LZS Olesno Górnik Libiąż 0:2

 

Mecze o miejsca I ? IV

 

Beskid Andrychów Grybovia Grybów 1:1 k. 1:2
AP Gołcza Prądnik Sułoszowa 4:1

 

Finały ? Mecze o miejsca 1 ? 8

 

7 ? 8 LZS Olesno Wisła Czarny Dunajec 1:1 k. 1:2
5 ? 6 Watra Zawoja Górnik Libiąż 2:1
3 ? 4 Beskid Andrychów Prądnik Sułoszowa 2:1
1 ? 2 Grybovia Grybów AP Gołcza 1:1 k. 1:2

 

29 spotkań ? 93 gole strzelonych przez 38 zawodników ? średnio 3,21 goli na mecz

 

Klasyfikacja strzelców

8 bramek       ? DAWID RZEGOTKA Beskid Andrychów

7 bramek         – Jakub DROŻDŻ AP Gołcza

– Piotr LISIECKI Zyndram Łącko

 

Najlepszy piłkarz turnieju

PATRYK DELA AP Gołcza

 

Najlepszy bramkarz turnieju

Jakub MULARSKI Grybovia

 

Sędziowie turnieju

Stanisław ŚWIECH, Łukasz WÓJTOWICZ, Michał BARGIEL ? OKS Myślenice

 

Spiker turnieju

Paweł PANUŚ

 

Obsługa medyczna

pielęgniarki dyplomowane Barbara SZCZYPCZYK i Alicja MARCOL

 

 

Końcowa klasyfikacja turnieju

 

M-ce Nazwa drużyny Skład zespołu – trener
1. AP GOŁCZA Mateusz Palik, Jakub Konstantyn, Dawid Miś, Jakub Lis, Jakub Żmigrodzki, Bartosz Paczos, Patryk Dela, Jakub Drożdż, Emil Żaba, Mariusz Krzyżek, Gustaw Ojczyk  Trener Marcin DUDZIŃSKI
2. GRYBOVIA Grybów Jakub Mularski, Arkadiusz Pękala, Szymon Pajor, Paweł Mlyczyński, Patryk Nalepa, Patryk Oleksy, Jan Krok, Dominik Góra, Filip Kiełbasa, Kacper Jeleń, Rafał Ciarach

Trener Roman CYGNAROWICZ

3. BESKID Andrychów Dawid Pochłopień, Jakub Skrzypiec, Dawid Rzegotka, Krzysztof Mikołajek, Jakub Rusinek, Paweł Dwornik, Daniel Budka, Jakub Budka, Artur Mizera, Miłosz Koczur, Karol Pruchnicki

Trener Jakub ADAMUS, op. Dariusz RUSINEK

4. PRĄDNIK Sułoszowa Kamil Krawiec, Jakub Postół, Jakub Goraj, Miłosz Krawczyk, Mateusz Górka, Jakub Pasek, Miłosz Milej, Jakub Lewandowski, Bartosz Lipa, Szymon Żurada Trener Marcin GÓRKA op. Adam BIEŃ
5. WATRA Zawoja Dominik Ficek, Michał Świtek, Mateusz Sałaciak, Antoni Bogdan, Sebastian Gliwa, Nikodem Fujak, Marcin Surzyn, Maksymilian Dobek, Dawid Szarlej, Norbert Chowaniak, Gabriel Puzik

Trener Łukasz STOPKA op. Krzysztof WARMUZ

6. GÓRNIK Libiąż Antoni Wątroba, Dawid Mąsior, Dominik Wilczak, Szymon Miziołek, Łukasz Nowak, Łukasz Bogacz, Miłosz Pawela, Maciej Mąsior, Wiktor Bil, Oskar Chechelski, Jan Marchewka

Trener Bartłomiej KOSOWSKI op. Robert BIL

7. WISŁA Czarny Dunajec Hubert Puchomirski, Mikołaj Lipień, Kacper Miętus, Jakub Bukowski, Maciej Madziar, Paweł Fiedor, Jakub Rączkowski, Maciej Puchomirski, Kacper Sobula, Maciej Haberny op. Zuzanna Rączkowska

Trener Paweł PODCZERWIŃSKI

8. LZS OLESNO Mateusz Kapa, Adrian Curyło, Bartosz Grabka, Eryk Kmiecik, Michał Kaczówka, Michał Kiljan, Adam Kucek, Hubert Słomka, Nikodem Patryjak, Kacper Miroszka opiekun Paweł ŚWIETOCHOWSKI

Trener Mirosław PANEK

9. ZYNDRAM Łącko Miłosz Mrówka, Dominik Gorczowski, Piotr Jawor, Mariusz Kutwa, Jakub Mrówka, Krzysztof Trzepak, Filip Talar, Piotr Lisiecki Krystian Pustułka

Trener Wiesław JEZIORO

10. TUCHOVIA Tuchów Mateusz Koczwara, Patryk Wojda, Karol Ciszek, Mateusz Świegoda, Natalia Wzorek, Jakub Starzyk, Tomasz Piotrowski, Wiktor Tomsia, Hubert Smoszna

Wiktor Kamykowski, Kamil Szczepański, Sebastian Górka Trener Bronisław BARTKOWSKI

Zdobywcy bramek

 

8 ? Dawid Rzegotka (Beskid)

7 ? Jakub Drożdż (Gołcza), Piotr Lisiecki (Zyndram)

6 ? Sebastian Gliwa (Watra)

5 ? Mateusz Górka (Prądnik), Jan Krok (Grybovia)

4 ? Nikodem Fujak (Watra), Jakub Konstantyn (Gołcza)

3 ? Jakub Bukowski (Wisła), Oskar Chechelski (Górnik), Michał Kiljan i Adam Kucek (obaj Olesno), Dawid Miś (Gołcza)

2 ? Mariusz Kutwa (Zyndram), Jakub Lewandowski (Prądnik), Szymon Miziołek (Górnik), Jakub Rusinek (Beskid), Mateusz Sałaciak (Watra), Natalia Wzorek (Tuchovia), Emil Żaba (Gołcza)

1 ? Antoni Bogdan (Watra), Jakub Goraj (Prądnik), Michał Kaczówka (Olesno), Eryk Kmiecik (Olesno), Mariusz Krzyżek (Gołcza), Mikołaj Lipień (Wisła), Jakub Lis (Gołcza), Maciej Madziar (Wisła), Dawid Mąsior (Górnik), Paweł Mlyczyński (Grybovia), Łukasz Nowak (Górnik), Patryk Oleksy (Grybovia), Bartosz Paczos (Gołcza), Szymon Pajor (Grybovia), Arkadiusz Pękala (Grybovia), Tomasz Piotrowski (Tuchovia), Marcin Surzyn (Watra), Krzysztof Trzepak (Zyndram)

SWOSZOWICE04 SWOSZOWICE03 SWOSZOWICE02

W oficjalnych uroczystościach tj. otwarciu i zakończeniu turnieju uczestniczyli: Minister Pracy i Polityki Społecznej ? Władysław Kosiniak ? Kamysz, Wicemarszałek Małopolski ? Wojciech Kozak, Wicewojewoda Województwa Małopolskiego ? Wojciech Szczepanik, Wiceprezes Krajowego Zrzeszenia LZS ? Wacław Hurko, Zastępca Dyrektora Wydziału Sportu Urzędu Miasta Krakowa ? Paweł Opach, Dyrektor Departamentu Turystyki, Sportu i Promocji Urzędu Marszałkowskiego ? Elżbieta Kantor, Prezes WLKS Krakus Swoszowice ? Jacek Koziarowski, Prezes Małopolskiego Zrzeszenia LZS Jacek Doniec, Zastępca Prezesa MZ LZS ? Jacek Kucybała, Sekretarz MZ LZS ? Józef Regulski i członek Prezydium MZ LZS ? Leszek Rzeszuto.

SWOSZOWICE07 SWOSZOWICE06

 

W czasie zakończenia wszystkie zespoły otrzymały okolicznościowe puchary, dyplomy, a najlepsi: zawodnik, strzelec i bramkarz statuetki oraz dyplomy. Wszystkie zespoły otrzymały jako nagrodę ? komplety sprzętu piłkarskiego.