Nowotarscy Górale i Wilki z Zawoi przyjadą do Swoszowic po wygraniu subregionu podhalańskiego

17 sierpnia 2016

logo_gmina_zawojaKompleks sportowy w Zawoi na którym już niebawem najlepsze cztery zespoły Małopolski spotkają się na zgrupowaniu będącym nagrodą za tegoroczną IV edycję Wakacji z piłką był areną finału subregionu podhalańskiego.

W pierwszej grupie Górale z Nowego Targu w inauguracyjnym meczu pokonali Białych z Białego Dunajca 2:1, a następnie Błyskawicę Kacwin 4:2 i pewnie awansowali do półfinału. Jako drudzy awans ten uzyskali Biali po wygranej z Błyskawicą 4:2.

W drugiej grupie pewny awans zawojskich Wilków po wygranych ze Strzelcem Budzów 4:1 i kolegami z Watry 4:2. Strzelec remisując 2:2 z Watrą awansował z drugiego miejsca.

W półfinałach Wilki odprawiają Białych pewnie w stosunku 5:0, a Górale Strzelca 4:0. Na początek rywalizacji o miejsca mecz o 5 lokatę. Błyskawica jest rzeczywiście błyskawiczna, wynik 14:2 z Watrą mówi sam za siebie. Można rzec Błyskawica zgasiła Watrę! Strzelec mecz o trzecie miejsce wygrywa z Białym Dunajcem 1:0, a w wielkim finale gospodarze czyli Wilki nie dają rady nowotarżanom ulegając 0:2.

 

Na Małopolski finał kwalifikację uzyskują Górale Nowy Targ i Wilki Zawoja! Gratulacje!