GKS Gromnik i LKKS Karwodrza z awansem na subregion – piękny finał Tarnowa

8 sierpnia 2017

logo_powiat_tarnowskiMistrzowie tarnowskich gmin spotkali się na doskonale przygotowanym boisku Ludowego Klubu w Karwodrzy, a zmagania 10 najlepszych zespołów obserwowała liczna publiczność. Nie zabrakło także przedstawicieli zarówno Zrzeszenia jak i władz samorządowych. Już w grupach toczono zacięte pojedynki a poniżej przedstawiamy komplet wyników:

Grupa Atarnawa_grupa_a-2017

 

Grupa B
tarnawa_grupa_b-2017

Już pierwszy półfinał przyniósł ogromne emocje. Ciężkowianka z Karwodrzą zagrały na remis i sędzia zarządził rzuty karne. Większą odpornością na stres wykazali się Karwodrzanie wygrywając 5:4. Drugi półfinał to pewne zwycięstwo Gromnika nad Polanem Żabno 4:1.

„Mały finał” to znów wojna nerwów. Po remisie 1:1 w karnych minimalnie lepsi piłkarze z Ciężkowic 2:1. Podobny przebieg ma finał. Remis 1:1 i Karwodrza trzykrotnie nie trafia do siatki Gromnika, a że ci trafiają dwukrotnie oni wznoszą okazały puchar w górę. Są mistrzami powiatu tarnowskiego!

Nagrody i wyróżnienia wręczali: zastępca burmistrza Tuchowa Kazimierz Kurczab, radny gminy Tuchów Marek Krzemień, wiceprezes Małopolskiego Zrzeszenia Jerzy Bąk oraz sołtys Karwodrzy Kazimierz Gawryał. Głównym organizatorem udanej imprezy był koordynator sportu dzieci i młodzieży PZ LZS Tarnów Jerzy Kasprzyk.

Na koniec zapraszamy do obejrzenia za zgodą organizatora filmu z tego wydarzenia. Twórcami filmu Justyna Ornat i Paweł Hołda.

Bogaty serwis fotograficzny w naszej galerii udostępniony przez LKKS Karwodrza – dziękujemy i zachęcamy innych organizatorów do przesyłania materiałów, które stanowić będą znakomitą reklamę wspaniałej piłkarskiej małopolskiej wakacyjnej przygody z piłką nożną.

Brawo Tarnów – Brawo Karwodrza, a Gromnikowi i Karwodrzy życzymy sukcesu w finale subregionalnym.

pogorze24_pl