V edycja na finiszu – ostatni akt rywalizacji w Swoszowicach – finaliści w komplecie – ubiegłoroczni zwycięzcy z Andrychowa za burtą!

17 sierpnia 2017

Do zakończenia tegorocznej piątej – jubileuszowej edycji „Wakacji z piłką nożną” pozostał już tylko jeden turniej. Ten najważniejszy – wielki finał z udziałem dziesięciu drużyn wyłonionych spośród ponad 700 zespołów w 180 turniejach na terenie całej Małopolski. Tysiące bramek, radość zwycięzców i smutek przegranych – to koloryt wspaniałej i niezapomnianej dla dziewcząt i chłopców wakacyjnej przygody z piłką nożną.

Ostatnie sensacyjne rozstrzygnięcie to wyeliminowanie triumfatora poprzedniej edycji Beskidu Andrychów! Beskid po dramatycznym pojedynku uległ Zatorzance Zator dopiero po serii rzutów karnych remisując w regulaminowym czasie gry 0:0.

Ostatecznie do swoszowickiego finału, który odbędzie się w najbliższą sobotę 19 sierpnia zakwalifikowały się następujące zespoły:

 

Subregion Tarnowski

logo_lks_ciezkowianka lks_wsla

 

Subregion Krakowski

logo_mosir_bochnia logo_ks_raba

 

Subregion Podhalański

ko_zawoja lks_orkan

 

Subregion Nowosądecki

logo_dobrovia lks_uscie_gorlickie

 

Subregion Małopolska Zachodnia

lks_zatorzanka mks_trzebinia-siersza

 

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na finał na stadionie WLKS Krakus Swoszowice ul. Moszyńskiego 9. Początek gier w sobotę 19 sierpnia o godz. 10.15, a przed pierwszymi spotkania oficjalne otwarcie finału, którego dokona Patron Honorowy V edycji Marszałek Małopolski Jacek Krupa.

Zespoły zostaną rozlosowane do dwóch grup, gdzie grać będą system każdy z każdym. Zespoły z miejsc 1 – 2 zagrają w półfinałach, a zwycięzcy następnie o tytuł mistrza V edycji wakacji.

Pozostałe zespoły grać będą także w zależności od warunków atmosferycznych o pozostałe miejsca.

Najlepsi już następnego dnia rozpoczną obóz sportowy, na obiektach w Zawoi.