Finał VI edycji już za tydzień! Znamy komplet finalistów!

11 sierpnia 2018
logo_malopolska logo_lzs

Przez dwa miesiące na terenie wszystkich powiatów Małopolski prowadzone rozgrywki VI edycji Wakacji z piłka nożną dziś osiągnęły etap finałowy. Poznaliśmy komplet finalistów, którzy 18 sierpnia na stadionie WLKS Krakus w krakowskich Swoszowicach rywalizować będą o wejście na Honorową Listę Triumfatorów tej wspaniałej imprezy.

Przypomnijmy, że są to Strzelec Budzów zwycięzca I edycji z 2013 roku, Harnasie Tymbark triumfator z roku 2014, Akademia Piłkarska Gołcza zwycięzca z 2015 roku, mistrz 2016 roku Beskid Andrychów i ostatni zwycięzca sprzed roku MKS Trzebinia.

Subregion Tarnów reprezentować będą MOSiR Tuchów i Różowe Świnki Brzesko, Małopolskę Zachodnią Kalwarianka Kalwaria i Fablok Chrzanów, Podhale Łapsze Niżne oraz BCS Zawoja, subregion nowosądecki Gród Podegrodzie i LKS Łukowica i dzisiejsi zwycięzcy z Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego Lotnik Kryspinów i Nadwiślanka Nowe Brzesko.

Uroczyste otwarcie turnieju finałowego zaplanowano na godz. 10.00, a swój udział zapowiedzieli Patron Honorowy Projektu Marszałek Małopolski Jacek Krupa, Ambasador Projektu Adam Nawałka i Prezes Krajowego Zrzeszenia LZS Władysław Kosiniak – Kamysz.

Zespoły zostaną podzielone drogą losowania na dwie grupy, a do półfinału awansują po dwa najlepsze zespoły. Zwycięzca trafi do historii, a najlepsze trzy zespoły już następnego dnia wyjada do Zawoi by pod okiem trenerów spędzić tydzień na treningach i zajęciach kulturalno-wypoczynkowych. Oczywiście na wszystkich finalistów czekają nagrody niespodzianki, a kibiców, których zapraszamy, wielkie sportowe emocje!

Swoszowice zapraszają i czekają!

logo_wlks_krakus